Mutlu Çocuk

Okulumuza Hoşgeldiniz

Bir çocuk düşünelim; dünyanın tüm renklerini gözlerinden yansıtan, evrenin tüm çiçekleri sinesinde açan, coşkuyla bakan hayata.. ‘’An’’ ımızın canı, yarınlarımızın can suyudur o. Bir çocuk düşünelim uykusu apaydınlık, uyanışı ıpılık, kalkışı zıpkın gibi, beslenmesi ise zeytin gibi tertemiz. Tüm masalların anlattığı ‘’MUTLU ÇOCUK’’ tur onun adı.

Dinamik Genç

Bir genç düşünelim.. Çocukça bir güzellikle gençlik ruhuna sahip olan, aynı ruh ve coşkuyla hayata devam edebilen bir gençtir o. Yüreği, ülküsü ve ülkesi için çarpan, pergel gibi bir ayağı ülkesinde, bir ayağı dünyanın en ücra köşesinde olan çalışkan ve üretken ‘’DİNAMİK GENÇ’’ tir onun adı.

Ve biz yetişkinler çocukluğumuzda yetişemediklerimize, gençliğimizde erişemediklerimize aldırmadan ve dem vurmadan karanlıkta kalan yanlarımızdan “Hey çocuk ve genç senin için varım ve varım yoğum senin için diyebilmeye var mıyız?”

Misyon - Vizyon
Ya Da Her Ne İse 😉

Kalıplar dünyasından kabalıklar dünyasına uyanan biz bugünün yetişkinleri toparlanmaya var mıyız? Şairin ‘’toparlanın gitmiyoruz’’ dediği gibi tam da burada buradan fabrika ayarlarımıza geri dönmeye var mıyız? Bir şeyleri kurcalamaya dolayısıyla yeniden kurmaya, umut olmaya, ufuk çizmeye var mıyız?

Geleceğimize birlikte yol almaya varmısnız?

Akademik Yol Haritamız

Başarılar ve Proje Katılımları

Bambulum, öğrencilerinin bilimsel başarılarını ve projelerdeki katılımlarını gurur duyulan bir nokta olarak değerlendirir. Öğrencilerimizin, kendilerini değerli hissetmelerini sağlarız.

Matematik ve Fen Başarıları

Bambulum, öğrencilerinin matematik ve fen derslerinde sergilediği üstün performansla tanınır. Bu derslerde elde edilen başarılar, öğrencilerimizin bu alanlardaki yeteneklerini vurgular.

Yüksek Öğrenim Kabul Oranları

Bambulum, öğrencilerinin akademik başarıları sayesinde yüksek öğrenim kurumlarına kabul oranlarında istikrarlı ve yüksek bir başarı elde etmeyi hedeflemiştir.
0
Deneyimli Öğretmen
0
Ders Saati
0
Eğitici Etkinlikler
Galeri

Etkinliklerimiz

Gelişmelerden Haberdar Olun.

Sorularınız mı var ve bizimle iletişime geçmek mi istiyorsunuz?
Bizi arayın veya ziyaret edin.
Havaalanı Mah. Gönlüm Sok. Emlak Konutları C2 Blok 47L, D:109, 34230 Esenler
0538 797 59 79

bilgi@bambulum.com

bilgi@bambulum.com

Medya Galerisi

Pazartesi – Pazar:
07:00 – 19:00

Saturday:
10:00 AM – 05:00 PM

Copyright © 2023 – Abratech Tüm hakları saklıdır.