Neden bizi seçmelisiniz?

Geleceği Birlikte Şekillendiriyoruz

Bambulum olarak, tüm personelimiz adına en içten sevgilerimizi sunuyoruz! Bambulum, akademik, sosyal ve duygusal gelişim alanında yüksek standartlar ve mükemmellik geleneğiyle donatılmış bir eğitim kurumu olmanın gururunu taşıyor. Bağlılıkla çalışan personelimiz ve destekleyici velilerimiz, öğrencilerimizin istekli, ömür boyu öğrenmeye açık bireyler ve şefkatli, sorumluluk sahibi insanlar olarak gelişmelerine ortak olmaktan memnuniyet duyar.

Bambulum, öğrencilerimizi başarı, anlam ve tatmin dolu yaşamlara yönlendirmeyi hedeflerken, işbirliği ve yenilik yoluyla sürekli gelişime odaklanmıştır. Eğitimimizdeki kalite ve öğrenci odaklı yaklaşımımız, her çocuğun potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı amaçlar.

Biz, Bambulum ailesi olarak, çocuklarımızın her anında yanlarında olmak, sevgiyle rehberlik etmek ve onların öğrenme yolculuğunu coşku ve merakla desteklemek için buradayız. Bambulum’da, her çocuk özel ve değerlidir, ve onların bireysel ihtiyaçlarına duyarlı bir eğitim sunmak için özveriyle çalışıyoruz.

Bambulum, aileleri, öğrencileri ve personeliyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşar ve eğitimdeki bu güçlü birlikteliği daha da ileri taşımak için var gücüyle çalışır.

circle_2
circle_1
circle_2
circle_2
circle_2
Muhteşem İnsanlar

Öğretmenlerimizle Tanışın

Gönül Kanbay

Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği alanından mezun olup birçok kademe ile çalışan , teknolojik alanlarda yetkinlik sahibi mesleki bir eğitimcidir. Kodlama ile öğrencilere yaratıcılık , üreticilik, kural öğrenme ve kurallara uyma, problem çözme ve analitik düşünme, uzamsal düşünme becerileri gibi beceriler kazandırılmaya çalışılırken yaşlarına uygun olacak şekilde hazırlanmış uygulamalar ve projeler ile öğrencilere teknolojiyi yakından tanıma imkanı sağlıyor.

İrem Şen

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. Ardından Ayla Algan'ın sanat yönetmenliğini yaptığı İstanbul Drama Sanat Akademisi'ni bitirmiş; 2016 senesinden bugüne dek okul öncesi yaş aralığını destekleyen, yaratıcı drama çalışmaları yapmaya devam etmektedir.

M. Ece Özmen

TESOL ( Teaching English to Speakers of Other Languages) sertifikasyonu kapsamında, ana dili İngilizce olmayan çocuklara İngilizce dilini interaktif ve eğlenceli yollarla öğretmeyi hedefleyerek, yüzlerce çocukla çalışmıştır.

Ercan Şeremet

Ercan Şeremet İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinden mezun olduktan sonra birçok eğitim kurumunda yöneticilik yapmıştır. 2010 yılından itibaren anlayarak hızlı okuma alanında uzmanlaşan yazar, Türkiye'de bu alanda birçok öğretmen ve öğrenciye eğitim vermiştir. Yazarımızın kendine ait bir kitabı ve şu an bir set çalışması bulunmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun.

Sorularınız mı var ve bizimle iletişime geçmek mi istiyorsunuz?
Bizi arayın veya ziyaret edin.
Havaalanı Mah. Gönlüm Sok. Emlak Konutları C2 Blok 47L, D:109, 34230 Esenler
0538 797 59 79

bilgi@bambulum.com

bilgi@bambulum.com

Medya Galerisi

Pazartesi – Pazar:
07:00 – 19:00

Saturday:
10:00 AM – 05:00 PM

Copyright © 2023 – Abratech Tüm hakları saklıdır.